İçeriğe geç

Sincan Avukat

Sincan Avukat

Sincan avukat, Ankara içinde çok geniş bir müvekkil ve dosya portföyü bulunan Emka Hukuk ve Danışmanlık ofisi adıyla 2016 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Hukuka ilişkin tüm konularda alanında uzman avukatlara sahip olan Emka Hukuk ve Danışmanlık Ofisi müvekkillerine dürüst, güvenilir, objektif ve sonuç odaklı etkin çözümler sunmaktadır. Özellikle Ankara Sincan bölgesinde de vermiş olduğu hukuk hizmetleri ile adından sıkça söz ettiren hukuk ofisimiz bünyesinde 5 avukat ve 1 stajyer bulundurmakta olup, her biri de ülkemizdeki alanında sayılı olan hukuk fakültelerinden mezun olmuştur. Emka  Hukuk ve Danışmanlık olarak hukuki ihtilafların çözümü konusunda müvekkillerimize çözümler üretmekle kalmayıp ileride doğması muhtemel hukuki ihtilaflar için de işveren ve şirketlere önleyici hukuk hizmeti sunmaktayız. Sincan avukat olarak çalışmalarını sürdüren Emka Hukuk ve Danışmanlık ofisi özellikle Ceza Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Tazminat Hukuku, Tazminat hesaplama, Sigorta Hukuku ve Araç Değer Kaybı gibi konularda profesyonel hukuk hizmetleri yürütmektedir. Sincan avukat olarak Ankara Sincan bölgesinde vermiş olduğumuz hukuk hizmetlerinin tam listesini sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz:

Ceza Hukuku

Hakkınızda açılan soruşturma ve açılması muhtemel ceza davalarında savunma hakkı kapsamında etkin savunma yapmanın yanı sıra; mağdur olmanız durumunda ise şüpheli veya sanığın cezalandırılması için dava takibi hizmetini Sincan avukat bünyesinde sunmaktayız.

İş Hukuku

İşçi işveren uyuşmazlıklarında işçi açısından; hak edilmiş olan kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, Ücret Alacağı, Fazla mesai alacağı, yıllık izin alacağı, Asgari Geçim İndirimi alacağı, Ubgt alacağı, Ayrımcılık Tazminatı, Mobbing ve primlerinize en erken ve eksiksiz bir biçimde ulaşmayı; işveren açısından ise işyeri bünyesinde çalışmakta olan işçilerle olan uyuşmazlıkların daha sorun çıkmadan engellemek için önleyici avukatlık hizmeti sunmaktayız.

Aile Hukuku

Boşanma aşamasında olan çiftlerin çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davalarının takibi başta olmak üzere, nafaka, ziynet alacağı davası, mal paylaşım davası, müşterek çocukla kişisel ilişkinin tesisi, kaldırılması ve isim soyisim değişikliğine ilişkin hukuki sorunların danışmanlık ve dava takibini sağlamaktayız.

Tazminat Hukuku

Maddi ve manevi tazminat davaları başta olmak üzere; Haksız fiil,  trafik kazası, maluliyet, iş Kazası, hatalı uygulanan tıbbi uygulama (hukukta malpraktis davaları), sözleşmeye aykırılık, telif hakkı ihlalleri, basın organları yoluyla ve sosyal medya üzerinden kişilik haklarına saldırı gibi konularda doğan hukuki sorunların dava takip ve danışmanlık hizmeti Sincan avukat tarafından yürütülmektedir.

İcra Hukuku

Alacaklarınıza ve borçlarınıza ilişkin takip başlatılmasından tahsilat yapılmasına kadarki sürecin takibi. Aleyhinizde başlatılan takiplerde ise itiraz ve şikâyet işlemlerinin yapılması.

Sigorta Hukuku

Sigorta sözleşmelerinden doğan dava ve uyuşmazlıkların takibini Sincan avukat bünyesinde yürütmekteyiz.

Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul alım-satım, kat karşılığı inşaat sözleşmesinden doğan uyuşmazlıklar, taşınmaz satış vaadi sözleşmesinden doğan uyuşmazlıklar, kira sözleşmesi hazırlanması, kiracının tahliyesi, biriken kira bedellerin tahsilatı, ayni veya şahsi hak tesisi ve apartman yönetimi gibi konularda Sincan avukat bünyesinde profesyonel hukuk hizmetlerimizi sunmaktayız.

Araç Değer Kaybı

Gerçekleşen bir kaza nedeniyle aracınızda meydana gelen değer kaybının talep edilmesi ve sigorta tahkim komisyonuna başvuru işlemleri.

Miras Hukuku

Veraset ilamı alınması, mirasın reddi, ölüme bağlı tasarruflarla saklı paylı mirasçıların miras haklarının zarar görmesi neticesinde açılacak tenkis davaları, ölünceye kadar bakma sözleşmesi, vasiyetnamenin iptali, denkleştirmeye tabi tasarruflar, ortaklığın giderilmesi davaları ve tapu iptal tescil davalarında dava takip hizmetleri.

Emka Hukuk ve Danışmanlık genç ve dinamik kadrosuyla, meslek etiği ışığında müvekkillerine karşı şeffaflık ilkesini benimsemektedir. Sincan avukat; özen yükümlülüğüne ve gizlilik yükümlülüğüne uygun olarak müvekkilerinin haklarını korumayı amaç edinmektedir.

Emka Hukuk ve Danışmanlık olarak müvekkillerimizin sorunlarına akılcı ve objektif bakış açısı ile etkin çözümler üretmek gayesiyle Sincan avukat olarak hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmetlerimize mesleğe başladığımız ilk günkü aşkla ve heyecanla devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir