İçeriğe geç

Hakkımızda

EMKA HUKUK BÜROSU

Önce iyi insan sonra iyi vatandaş daha sonra iyi bir avukat olmak vizyonu ile Ankara Balgat’da çıktığımız bu yolda 6 yıldır siz değerli okuyucularımıza hizmet vermekteyiz. Ankara avukat olmak için harika fırsatlar sunsa da kanunların yapıldığı, yürütme yetkisinin kullanıldığı, tüm bakanlıklar ve bürokrasinin merkezi olduğu için omuzlarımıza ayrı bir sorumluluk yüklemekte…
Bu sorumluluğun farkında olarak kurumsal kimliğimizi korurken esnaf olduğumuzu da unutmadan gönül kazanmayı biliyor, “Güler Yüz Tatlı Dil” mottosu ile vatandaşın hakkını savunmayı önceliyoruz.
Ankara avukat olmak için sürekli güncel kalmayı gerektirmekte. Bu nedenle her hafta yayınladığımız makalelerle müvekkilimiz olun ya da olmayın okuyucularımızı bilgilendirmeye, hak bilinci oluşturmaya önem veriyoruz.

Av. Halil Kaan EMEKTAR

Av. Arb. Hüseyin KAYAALPLI

Av. Kemal ULUTAŞ

Her vaka yorumu bizim için önemlidir…

Hakkımızda Yaptığınız Yorumlar

Av. Halil Kaan Emektar İşini hakkı ile yapan takip eden çok hızlı sonuçlandıran yerinde anında müdahale eden bir avukattır. İcra masraf hesaplama ve değer kaybı hesaplama konusunda bana detaylı hizmet verdiği için teşekkür ederim.

DENİZ HANIM

Hüseyin Bey çok yetenekli bir avukat. Bilgi birikimi, sakinliği, meselelere sorun çözen, profesyonel yaklaşımı ile insanın kendisini iyi hissetmesini sağlıyor. Her zaman ulaşılabilir bir avukat olması yanı sıra istinaf harç hesaplama üzerine bilgi birikimi ve tecrübesi çok etkileyici!

ABDULLAH TOPALOĞLU

Kendisinden tazminat hesaplama konusunda yardım aldım. Tazminat davası açmaya karar verdim. Tazminat davamı takip eden Emektar hukuk bürosu güzide avukatlarına çok teşekkür ederim. Avukatınızı iyi seçin ki kafanız rahat etsin.

AHMET İNCE