İçeriğe geç

Hakkımızda

EMKA HUKUK BÜROSU

2019 yılında kurulan avukatlık ofisi Balgat Çankaya’ da bulunmaktadır. Başta Ankara, İstanbul olmak üzere hizmet vermektedir. Bugün birçok Kamu Kurumu, yurt içi ve yurt dışı birçok firma ile ortak çalışmaktadır. Bünyesinde 3 avukat, 1 stajyer ve 1 katip bulunduran avukatlık ofisimiz
TAZMİNAT HESAPLAMA, ARAÇ DEĞER KAYBI
HESAPLAMA, İŞ HUKUKU AVUKATI, MİRAS HUKUKU, İCRA DOSYA KAPATMA, BOŞANMA AVUKATI, KVKK, BOŞANMA HUKUKU ve birçok alanda profesyonel biçimde hizmet vermektedir.

Av. Halil Kaan EMEKTAR

Av. Arb. Hüseyin KAYAALPLI

Av. Kemal ULUTAŞ

Her vaka yorumu bizim için önemlidir…

Hakkımızda Yaptığınız Yorumlar

Av. Halil Kaan Emektar İşini hakkı ile yapan takip eden çok hızlı sonuçlandıran yerinde anında müdahale eden bir avukattır. İcra masraf hesaplama ve değer kaybı hesaplama konusunda bana detaylı hizmet verdiği için teşekkür ederim.

DENİZ HANIM

Hüseyin Bey çok yetenekli bir avukat. Bilgi birikimi, sakinliği, meselelere sorun çözen, profesyonel yaklaşımı ile insanın kendisini iyi hissetmesini sağlıyor. Her zaman ulaşılabilir bir avukat olması yanı sıra istinaf harç hesaplama üzerine bilgi birikimi ve tecrübesi çok etkileyici!

ABDULLAH TOPALOĞLU

Kendisinden tazminat hesaplama konusunda yardım aldım. Tazminat davası açmaya karar verdim. Tazminat davamı takip eden Emektar hukuk bürosu güzide avukatlarına çok teşekkür ederim. Avukatınızı iyi seçin ki kafanız rahat etsin.

AHMET İNCE

EmKa HUKUK BÜROSU

ANKARA VE İSTANBUL OLMAK ÜZERE BİRÇOK ŞEHİRDE HİZMET VERMEKTEYİZ.