İçeriğe geç

Ankara Avukat

Ankara Avukat

Ankara avukat her gün değişen ve artan hukuki ihtiyaçlarınız için sonuç odaklı, hızlı ve etkili çözüm yolları üreten, çağdaş ve yenilikçi yaklaşımları ile Ankara Balgat’ta bulunan hukuk ofisinde 4 kıdemli avukat ve 1 stajyerden oluşan ekibiyle Ankara merkez başta olmak üzere; Sincan, Etimesgut ,Gölbaşı ,Beypazarı gibi ilçelerde siz değerli müvekkillere en iyi hukuk hizmetini sunmaktadır. Ankara avukat, uzman avukatları ile tüm hukuki konularınızı sizler adına yürütmektedir. Ankara avukat olarak, yargı erkinin kurucu unsuru olan avukatlık mesleğini öncelikle adil yargılanma ve adaletin tesisi için müvekkillerimiz lehine çalışmalar yapmaktan büyük bir onur ve gurur duymaktayız. Yüksek müvekkil memnuniyeti, anlık olarak online ya da yazılı danışma hizmeti, hızlı ve güvenilir çözümler ile süreci en doğru şekilde yürütmeye itina gösteren Ankara avukat müvekkillerinin her türlü hukuki sorununu en doğru şekilde tespit ederek pratik ve akılcı çözümler sunmaktadır. Ankara avukat olarak sizlere çalışma alanlarımızdan kısaca bahsetmek isteriz:

Ankara Avukat Çalışma Alanlarımız

Değer Kaybı Hesaplama

Son 2 sene içerisinde kaza nedeniyle aracınızda oluşan hasarın tazminini sağlamak için, sigorta şirketine zorunlu başvuru aşaması da dahil olmak üzere tahkim sürecinizi yürütmekteyiz.

Tazminat Hesaplama 

Müvekkillerimizin hak iddia edebileceği her türlü tazminat kaleminin hesaplanması, dava yolu ile talep edilmesi ve yargılamanın takibi gibi konuları yürütmekteyiz.

İcra Masraf Hesaplama

İcra dosyası oluşmadan ve takip açılmadan önce ne kadar miktarda masraf çıkacağını hesaplayarak öngörülebilir bir süreç sunmaktayız.

Ceza Hukuku

Ceza hukukunda uzman kadromuzla soruşturma aşamasından başlayarak yargılamanın tüm aşamalarında müvekkillerimizin haklarını korumaktayız.

Aile Hukuku

Boşanma, nafaka, velayet ve mal paylaşımına ilişkin aile hukukundan doğan uyuşmazlıkları alanından uzman aile hukuku avukatlarımızla takip etmekteyiz.

İcra Dosya Kapama

Borçlusu olarak bulunduğunuz icra dosyanız mevcut ise siz değerli müvekkillerimiz adına ilgili dosyadan kapak hesabı alınarak  icra dosyanıza ödeme yaparak dosyanın kapatılmasını ve tüm süreci yönetimini yapmaktayız.

Apartman Yönetimi

Yönetici konumunda olan ya da apartman yönetimine ilişkin konularda şikayeti bulunan apartman sakinlerinin  sorunlarına en kısa sürede etkili çözümler sunmaktayız.

Kira Hukuku 

Kira sözleşmesi hazırlanması, ihtarname çekilmesi, kiracının tahliyesi veya kira alacağı gibi konularda Ankara avukat olarak profesyonel hukuk hizmeti sunmaktayız.

Sigorta Hukuku

Gerçekleşen zararın sigorta kapsamına girip girmediğinin tespiti, sigorta sözleşmelerinin düzenlenmesi ve sigorta konusu olan şeyde meydana gelen zararın tazminini sağlamak konularda sigortalıların hak ve menfaatlerini almasına hukuki destek vermekteyiz.

Ticaret Hukuku

Şirket yönetimi başta olmak üzere çek, bono, poliçeden oluşan kıymetli evrakların hukuki süreçlerini en doğru şekilde yönetmekteyiz.

ABD Göçmenlik Hizmetleri

Müvekkillerimizin daimi ikametgah, göçmen vizesi, vatandaşlık başvuruları, ve geçici vizelerinin başvuru aşamasından hazırlanma aşamasına kadar; iş vizeleri, feragat ve vatandaşlığa geçiş işlemleri gibi her türlü konuda Ankara avukat olarak siz değerli müvekkillere hizmet vermekteyiz.

ABD Ticari ve Yatırımcı Vizeleri

Göçmen olmayan Tüccar (E1) veya Yatırımcı (E2) vizesi konusunda Ankara avukat olarak bütün süreçlerin takibinde  müvekkillerimize hızlı ve güvenilir çözümler üretip, E-1 ve E-2 vizeleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Emlak ve Gayrimenkul Hukuku

Türkiye’de emlak ve gayrimenkul ile ilgili tüm uyuşmazlıklarda  şirketlere ve şahıslara önleyici avukatlık hizmetleri ve dava takibi gibi konularda profesyonel hizmet sunmaktadır.

İş ve Şirketler Hukuku

İş kanunları ile ilgili işçi müvekkilleri doğru bilgilendirmek ve haklarını korumak; işveren  müvekkiller için ise işyerlerinin en doğru yapılanmasını seçmek gibi iş ve şirketler hukukuna yönelik hukuki işlemleri yönetmektedir. Ankara avukatlık olarak siz değerli işçi ve işveren müvekkillerin haklarının etkin şekilde savunmaktayız.

Geniş çalışma yelpazesine ve alanında uzman avukatlara sahip Ankara avukat hizmeti almanın bir ayrıcalık olduğunu siz değerli müvekkil adaylarına hatırlatır, hak ve menfaat kayıpları yaşamamanız için hukuk alanında profesyonel destek almanızı önemle tavsiye ederiz.

Ankara Avukat İletişim

Hizmetlerimizin kapsamı ve çalışma şartları hakkında bilgi almayı istemeniz halinde, sitemizdeki iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

90 532 206 77 20

90 532 341 42 77

90 506 826 90 17

Ziyabey Cad. 1419. Sokak No:7/4 Balgat Çankaya Ankara

Ankara Avukat kaça kadar açık?

Açılış 08:30 / Kapanış 18:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir